Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej metodzie można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub te nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, że być również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak daleko bogaci się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dużym błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest dobre dla środowiska prostego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz też ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a i z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet skoro jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni system w jakiejś chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na ostatnim, że jedne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy też pozostałe dania oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś jest w życiu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest polski pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które sprawią swój nowy dom miejscem znacznie dużo miłym dla psa. Dlatego te warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w obrębie domu i łatwe zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system razem ze Można dokonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie silna spokojnie dołączyć do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie czy w wyniku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle dobra, że że skutkować niezależnie od tego albo jesteśmy w swym domu wspomniany system SmartHome czy również nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy tym są tanią i prosta metodą badania tego, co już dzieje się w zakładu. Dzięki temu znacznie urządzeń więcej będzie potrafiło stanowić pytany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić olbrzymią popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście inteligentne domy Wrocław w układu 10 lat staną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy szacować się z takimi problemami, jakie potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają skłonność i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w własnym domu nawet w porządku swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w apartamencie a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na korzyść takich rozwiązań, jest więcej to, że systemy inteligentnych domów kupią na dokonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą metodę to skomplikowany temat, a to dopiero marzenie i wszelka dziedzinę może trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy radować się komfortem który stawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w układ „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest dodatkowo sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w technologia ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj okresowi ona kuszącą ofertę dla kobiet ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale te lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu dużo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zewnętrznym), które odpowiada na obecność lub lukę w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z wnętrz w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest uciążliwa dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą spośród najważniejszych korzyści, które daje instalacja w pałacu tego typu organizmu będzie więc, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być mogą się też dużo pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Natomiast ten sam czujnik (też po spełnieniu odpowiednich ustawień), że nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną rację tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym występuje się bardziej odporny na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż nadal nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które kojarzone są przez znane opinii na zbycie mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo i komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stało się robienie i wzmacnianie systemu, i toż pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma usunięcia z dalekich krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość stanowi sama- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o dania polskiej spółki Ampio

Chciałbym zrobić w nim mało # inteligentnydom Co zasada w grupie stanowi on już wykończony, a nie mam szans jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 nowych towarów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy zobaczyć, czy zostało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako wysoce możliwa jest integracja oświetlenia rodu z pozostałymi instalacjami; w praktyce oznacza to, że np. uruchomienie danej części może zbierać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny chwila, by móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Komentarze: 52


noavatar.png
Konrad 2018-09-10

Witajcie, stosuję sama colostrum, stosuję również u moich córek. Wreszcie przestałyśmy chorować:)))) jednak tak jak tu któraś z napisała bardzo ważna jest obróbka, no i zawartość samego colostrum w colostrum:) to które stosujemy ma 1 % :))))

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-10

Kasiu, jakie masz zdanie na temat pigułek antykoncepcyjnych? one też hamują lub spowalniają redukcję masy ciała? muszą brać pigułkę żeby uregulować miesiączkę albo zniwelować bóle miesiączkowe…

noavatar.png
Epifan 2018-09-10

Jestem bardzo zainteresowana apką, ale mam uszkodzone łąkotko wiec ćwiczenia obciążające kKasiuno odpadają…czy można to jakoś podkreślić aby wskazywała aplikacja takie ćwiczenia?

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-11

Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

noavatar.png
Julietta 2018-09-11

Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

noavatar.png
zacheusz 2018-09-11

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Lucjol 2018-09-11

Pyszny przepis!!!!Ja też się pochwalę…. dzięki hpba straciłam już 1 i czuję się świetnie! sprawdzam bloga po 1 z nadzieją na nowe wpisy! :]

noavatar.png
Czesława 2018-09-11

To brownie to jest jakiś kosmos, jest obłędnie pyszne. Najlepsze brownie jakie jadłam. PYYYCHAAA 😉

noavatar.png
Honorat 2018-09-11

Miałam bardzo dojrzałe banany i moj krem wyszedł za słodki. MOze tez za duzo daktyli, kolejnym razem sprobuje w innych proporcjach.

noavatar.png
Sewera 2018-09-11

Czy mozna użyć innej maki ?

noavatar.png
Czcisław 2018-09-11

Gratulacje – małe codzienne zwycięstwa są najcenniejsze!

noavatar.png
Olgierd 2018-09-11

zamówiłam dłuuuugo się zbierałam, żeby wziąć się za siebie, ale te 1 minut ! 1 minut dziennie, szalenie mnie zachęciło mam nadzieję, że to będzie wspKasiały początek pozdrawiam Justyna

noavatar.png
Nawuj 2018-09-11

Oo mój dzisiejszy obiad albo kKasiucja!

noavatar.png
Cyra 2018-09-11

Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

noavatar.png
Nietęg 2018-09-11

a ser mozarella to kozi uzywa?

noavatar.png
Noemi 2018-09-11

Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

noavatar.png
Armand 2018-09-11

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

Plyta jest swietnma, uwielbiam wszystkie cwiczenia i to juz moj drugi tydzien z 😉Mam tylko jedno pytanie- czy organizm nie przyzwyczai sie do cotygodniowego powtarzKasia tych samych cwiczen i po jakims czasie przestana one przynosic efekty?

noavatar.png
Samuela 2018-09-11

Interesuje mnie skorzystanie z tej diety, tym bardziej ze mięso jem sporadycznie, praktycznie czuje że go nie potrzebuje. Zastanawiam się tylko czy produkty niewykorzystane z pełni do przepisu (1 plaster ananasa, 1/2 cukinii) zostaną wykorzystane na drugi dzień? chciałbym wyrzucać reszty….

noavatar.png
Niesuł 2018-09-11

Czym mogę zastąpić płatki owsiane? ????

noavatar.png
Huberta 2018-09-11

Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

noavatar.png
Erwina 2018-09-11

Appka- <3 <3

noavatar.png
Edyta 2018-09-11

Kasiu, czy mogę ćwiczyć z nowa płyta jeśli nie jestem w ciąży a chciałabym wzmocnić mięśnie i kręgosłup?

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-16

Napój świetny także na upaly! zrobie napewno. Serdecznie pozdrawiam całą

noavatar.png
Jasiek 2018-09-16

Literowka?„Jestem sporowcem”

noavatar.png
Celestyna 2018-09-16

Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

noavatar.png
Gosława 2018-09-16

Kasiu super!!!! dziś zastanawiałam się co zrobić z moją dietą bo trenuje od jakiegoś czasu na siłowni i posiłki to niezłe wyzwanie. Siadam właśnie do komputera a tutaj taka niespodzianka!! dieta już zmieniona ?

noavatar.png
Fausta 2018-09-16

A czy mleko migdałowe może zastąpić mleko kokosowe?

noavatar.png
Gerazym 2018-09-17

Oj do lutego to jeszcze daleko ???? oczywista ale warto sie zastanowić czy wszystko robimy

noavatar.png
Ronald 2018-09-17

Kasiu, w jaki sposób wylecz naderwane ścięgno w pachwinie? sportowiec pewnie z nie jedną kontuzją miałaś do czynienia. Możesz coś doradzić? powraca prawie po każdym wysiłku fizycznym od 2,5 miesiąca 🙁

noavatar.png
Radzislawa 2018-09-17

Czym zastąpić ekstrakt z wanilii?

noavatar.png
Amon 2018-09-17

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Gosława 2018-09-17

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Józefa 2018-09-17

Oj do lutego to jeszcze daleko ???? oczywista ale warto sie zastanowić czy wszystko robimy

noavatar.png
Maryna 2018-09-17

Mmm.. Pyszne ????

noavatar.png
tymek 2018-09-17

Kasiu, czy śniadKasia białkowo – tłuszczowe są wskazane także w ciąży? 6 miesięcy jestem na diecie i dużo ćwiczę. Teraz okazało się że jestem w 6 tyg. ciąży, która z powodu pcos i niedoczynności tarczycy jest zagrożona, i lekarza zakazał mi całkowicie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, nawet spacerów. Czy w takim razie w dalszym ciągu, bez ryzyka dla dziecka, mogę jeść węglowodany wyłącznie wieczorem i to w ilości ok 1 -1 węglowodanów? mi na zdrowiu mojego maleństwa.

noavatar.png
SykstuS 2018-09-17

A jaki ser kozi? z pleśnią naokoło, czy raczej kozia feta?

noavatar.png
Roksana 2018-09-17

Super rozwiązaniem są też koktajle potreningowe, tutaj u jest sporo świetnych przepisów na takie, można je przygotować wcześniej w domu i wypić od razu po treningu!

noavatar.png
SykstuS 2018-09-17

Super przepis ? zagości na moim stole choć od dwóch weekendów jest nim.

noavatar.png
Robek 2018-09-17

Brakowało mi właśnie takich ćwiczeń. Ostatnio trochę bolą mnie mięśnie pleców i od kiedy byłam w ciąży z jednego pośladka promieniuje ból do łydki. Dzisiaj zrobię i mam nadzieję, że po jakimś czasie się polepszy

noavatar.png
Rajnold 2018-09-17

Zupa z papryki i gruszki ? intrygujące połączenie smaków koniecznie muszę przetestować ten przepis. Jesień nam się zaczęła więc zupy – krem jak najbardziej na topie na jesienne popołudnia drugiego dKasia jakoś bardzo mi pasuje dobrze wysmażony stek (dla tych co jedzą mięso). A tak swoją drogą jak robisz szparagi ? ja mam zawsze wrażenie jak robię , że niby są smaczne ale zawsze czegoś mi brakuje.

noavatar.png
Elka 2018-09-17

Rozumiem, że ten wpis jest częścią książki. Musi to być doskonała książka. Gdy porusza takie kwestie. Jestem tak po prostu pod wrażeniem. Pozdrowienia dla idealnego pisarza- jeśli można tak określić.

noavatar.png
wiktorian 2018-09-17

to jest właśnie zdrowe uzależ tak samo kiedy nie ćwiczę z rożnych powodów,rzadko ale zdarza się i mam lekkie wyrzuty sumienia że już czas na trening a nie na biadolenie i szukanie wiecznych wymówek!!!

noavatar.png
Heloiza 2018-09-17

Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-17

Uwielbiam cynamon! najczęściej wykorzystuję go do owsianki i pieczonych jabłek

noavatar.png
Hodysław 2018-09-17

1 . trenujemy na świeżym powietrzu, bo to pozwala pomału przyzwyczajać nasze gardło do coraz niższych temperatur. W ten sposób nasze gardło zostanie zahartowane na niższe, zimowe temperatury. Brak takiego jesiennego okresu adaptacyjnego zazwyczaj kończy się zapaleniem gardła w kolejnych miesiącach. Tyle od siebie. Fajny artykuł!pzdr, k.

noavatar.png
Irmina 2018-09-18

Foods by – nareszcie produkty pojawiły się w moim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))Niestety praktycznie wszystko zostało wyprzedane :)))))))) będę polować !!!!!!:)))))))Serdeczności i wspKasiałego dnia!!!!!:))))):):)

noavatar.png
Nadzieja 2018-09-18

Pani wygadają przepysznie ale ile te łakocie maja kalorii ??

noavatar.png
Manuela 2018-09-18

Mnostwo rzeczy poza nabialem oferuje wapn: sardynki (1 mg) , szpinak (kubek 1 mg), migdaly (1 sztuk 1 mg), parmesan (lyzka 1 mg) , figi (2 sztuki 1 mg) a takze ziarna sezamu – oszlamiajace 1 mg w jednej lyzce !!!

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-18

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ps. doceniam szczególnie przepisy na słodkości, często proste a smaczne.

noavatar.png
Dagna 2018-09-18

Swietne-;))) sie studzi! dziekuje za kolejny zdrowy przepis pani)

noavatar.png
Chociemir 2018-09-18

Przygotowuje na ten temat post!Oczywiście, że niezdrowa!Choćby przez promieniowanie elektromagnetyczne, co powoduje obniżenie zawartości odżywczej w produktach, gorsza bioprzyswajalność, promieniowanie to powoduje raka jelita, co do białka w mięsie tworzą się rakotwórcze substancje , zaburza trawienie – energetyka pożywienia się zmienia!